додаткове меню
У яких уривках ідеться про особливості економічного розвитку УРСР у період політичної та економічної лібералізації суспільства (1953–1964 рр.)?

1 «Динамічно розвивалася електроенергетика. Приріст виробництва електроенергії забезпечувався здебільшого шляхом введення в дію переважно великих паротурбінних агрегатів. Була збудована Зміївська ДРЕС. Дали струм гідроелектростанції Дніпровського каскаду – Кременчуцька, Дніпродзержинська, Каховська, увійшла в дію перша черга Київської ГЕС».

2 «Харківський авіазавод почав випускати перші в СРСР швидкісні турбореактивні лайнери ТУ-104, а згодом – ТУ-124. Київський авіазавод спеціалізувався на випуску турбогвинтового літака АН-24, який став найпоширенішою машиною свого класу в загальносоюзних пасажирських перевезеннях в СРСР та країнах РЕВ. Київські авіабудівельники створили найбільший на той час в світі широкофюзеляжний літак АН-22 «Антей».
  • А – Не йдеться в жодному з уривків
  • Б – Тільки в першому
  • В – Тільки в другому
  • Г – Ідеться в обох уривках

Виберіть правильний варіант

виконується завантаження

Завдання мають по чотири варіанти відповіді, серед яких лише ОДИН ПРАВИЛЬНИЙ. Виберіть правильний варіант відповіді та позначте його.

виконується завантаження