![](/images/comments.png)
«Ще як я підходив до загсу — думалось: а що, як там сидить не службовець, а українець? Почує, що міняю, так би мовити, його українське — і заноровиться... І навпаки думалось: а що, як сидить такий, що не тільки прізвище, всю Україну змінив би?» — ділиться враженнями головний герой твору
- А – «Мартин Боруля»
- Б – «Мина Мазайло»
- В – «Максим Тримач»
- Г – «Момент»
- Д – «Місто»
Виберіть правильний варіант
Завдання мають по п'ять варіантів відповіді, серед яких лише ОДИН ПРАВИЛЬНИЙ. Виберіть правильний варіант відповіді та позначте його.
TOP Оголошень
![виконується завантаження](/index.files/img/loading.gif)